Kurumsal

favico

Biz kimiz …

Pano Kliması ve İklimlendirmede 15 Yıllık Tecrübe

 

Mes Klima olarak pano kliması ve iklimlendirme alanındaki 15 yıllık bilgi birikimimiz ve tecrübemizi sizinle paylaşıyoruz.

 

Firmamız; sıcak mevsimlerin yaşandığı, sıcaklıkların sürekli arttığı, küresel ısınmanın etkisini her geçen gün daha fazla gösterdiği ve daha fazla ısı üreten ekipmanların kullanıldığı günümüzde, endüstriyel ekipmanlar için soğutmanın öneminin farkına varmış ve endüstriye çözüm ortağı olmak için kurulmuştur.

 

Ülkemize bir marka yaratma yolunda yola çıkan firmamız, markanın değerini ve markayı yaratacak olan müşteri memnuniyetinin farkında olarak, hedefinden sapmadan, panolardaki sıcaklıklar problemlerinin üzerine uzmanlığını arttırarak, pazar ve müşteri istekleri doğrultusunda kendini sürekli geliştirmektedir.

 

Bünyemizde barındırdığımız yetenekli mühendislerimiz ile arge ve ürge çalışmalarımıza gelen talepler ve pazarın gelişimi doğrultusunda sürekli devam etmekte ve yüksek katma değerli ürünler üretmekteyiz. Kalite ve hizmet anlayışımızı en üst seviyede tutarak siz değerli müşterilerimizin problemlerini çözmek için çalışıyoruz.

Misyonumuz

Panolardaki sıcaklık problemlerine çözüm ortağı olarak, firmalara yüksek kaliteli, mühendislik değerleri içeren ürünler sunmak ve bu ürünlerin imalatı, ithalatı, geliştirilmesi ve satış sonrası hizmetlerini gerçekleştirmektir. Bununla birlikte müşterilerimizin her zaman yanında olmayı ilke edinerek memnuniyetlerini sağlamak ve uzun vadeli ilişkiler kurmak misyonumuzun temel taşlarını oluşturmaktadır.

Vizyonumuz

VİZYONUMUZ; Dünya çapında tanınan bir marka yaratarak, panolardaki sıcaklık problemini yaşayan işletmeler için ilk akla gelen çözüm ortağı olmaktır.

Hizmet Politikamız
 • Öncelikle “Her işi yapmak değil, yaptığımız işi en iyi yapmaktır”…
 • Müşterilerimizin değişen taleplerine çözüm ortağı olarak onların memnuniyetini kazanmak,
 • Beklentileri karşılayarak müşterilerimizle birlikte yürüyen ve gelişen bir yapıya sahip olmak,
 • Her sorunun çözümü ile kazandığımız deneyimlerimizi sizlerle paylaşmak,
 • Uzun vadeli ilişkiler ile uzmanlığımızı artırmak,
 • Satış öncesi ve sonrası hizmetlerimizde mükemmelliğe doğru yürümektir.
Kalite Politikamız
 • Çağın gereklerine uygun, mühendisliği ön planda tutan kaliteli üretim yapmak,
 • Teknoloji en iyi şekilde kullanarak arge ve ürge çalışmalarımızı yürütmek,
 • Kalite, performans ve fiyatı optimize ederek en uygun ürünleri geliştirmek,
 • Ulusal ve uluslararası pazarda milli bir marka değeri yaratmak,
 • Doğal çevreyi koruyarak gelecek nesillere yaşanabilir bir doğa bırakmaktır.

Panolarınız daima serin kalsın.

Panolarınızda ısınma sorunu mu yaşıyorsunuz? Doğru adrestesiniz, bize ulaşın ve pano kliması çözümlerimizle ısınma sorununuzu anında giderelim.