Kurumsal

Ofis Adresimiz

8286 Sok. No:9 Çiğli / İZMİR

Telefon Numaramız

(0232) 386 50 20

Mail Adresimiz

info@mesklima.com
Mes Klima

Mes Klima; sıcak mevsimlerin yaşandığı, sıcaklıkların sürekli arttığı, küresel ısınmanın etkisini her geçen gün daha fazla gösterdiği ve daha fazla ısı üreten ekipmanların kullanıldığı günümüzde,
endüstriyel ekipmanlar için soğutmanın öneminin farkına varmış ve endüstriye çözüm ortağı olmak için 15 yıl önce endüstriyel ekipmanlar için kritik bir öneme sahip olan soğutma ihtiyacını karşılamak için kuruldu.

Ülkemizde bir marka olma vizyonuyla yola çıkan Mes Klima, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sürekli gelişen pazar ve müşteri taleplerine cevap vermekte ve uzmanlık alanını sürekli olarak genişletmektedir.

Mes Klima, geçen yıllar boyunca panolardaki sıcaklık sorunlarına yönelik uzmanlığını artırarak, AR-GE ve ürün geliştirme çalışmalarına büyük önem vermektedir.
Yetenekli mühendislerimizle birlikte, müşteri talepleri ve pazarın dinamikleri doğrultusunda yüksek katma değerli çözümler üretiyoruz.
Müşteri odaklı hizmet anlayışımız ve kalitemizle, siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarına en uygun çözümleri sunmak için sürekli çaba sarf ediyoruz.

Misyonumuz
Vizyonumuz
Hizmet Politikamız
Kalite Politikamız
Misyonumuz
Panolardaki sıcaklık problemlerine çözüm ortağı olarak, firmalara yüksek kaliteli, mühendislik değerleri içeren ürünler sunmak ve bu ürünlerin imalatı, ithalatı, geliştirilmesi ve satış sonrası hizmetlerini gerçekleştirmektir. Bununla birlikte müşterilerimizin her zaman yanında olmayı ilke edinerek memnuniyetlerini sağlamak ve uzun vadeli ilişkiler kurmak misyonumuzun temel taşlarını oluşturmaktadır.
Vizyonumuz
Dünya çapında tanınan bir marka yaratarak, panolardaki sıcaklık problemini yaşayan işletmeler için ilk akla gelen çözüm ortağı olmaktır.
Hizmet Politikamız
-Öncelikle “Her işi yapmak değil, yaptığımız işi en iyi yapmaktır”… -Müşterilerimizin değişen taleplerine çözüm ortağı olarak onların memnuniyetini kazanmak, Beklentileri karşılayarak müşterilerimizle birlikte yürüyen ve gelişen bir yapıya sahip olmak, Her sorunun çözümü ile kazandığımız deneyimlerimizi sizlerle paylaşmak, Uzun vadeli ilişkiler ile uzmanlığımızı artırmak, Satış öncesi ve sonrası hizmetlerimizde mükemmelliğe doğru yürümektir.
Kalite Politikamız
Çağın gereklerine uygun, mühendisliği ön planda tutan kaliteli üretim yapmak, Teknoloji en iyi şekilde kullanarak arge ve ürge çalışmalarımızı yürütmek, Kalite, performans ve fiyatı optimize ederek en uygun ürünleri geliştirmek, Ulusal ve uluslararası pazarda milli bir marka değeri yaratmak, Doğal çevreyi koruyarak gelecek nesillere yaşanabilir bir doğa bırakmaktır.